وبلاگ

۲۶اسفند ۱۴۰۲

بررسی بازار جهانی تجهیزات پزشکی نوسازی شده

بررسی بازار جهانی تجهیزات پزشکی نوسازی‌‌ شده

بررسی بازار جهانی تجهیزات پزشکی نوسازی شده نشان از اهمیت و جایگاه این صنعت در جهان دارد.

این بررسی نشان میدهد صنعت ریفربیش در جهان به ویژه در کشورهای پیشرفته،  یک چشم‌انداز بسیار روشن دارد و می‌توان امیدوار بود که هم از لحاظ هزینه و هم از لحاظ تجهیز مراکز درمانی حتی در محروم‌ترین مناطق جهان، می‌توان به دستاوردهای بسیار چشمگیر این صنعت امیدوار بود.

این صنعت بسیار مقرون به صرفه با بهره‌گیری از تجربیات و دانش فنی بالا در حوزه تجهیزات پزشکی میتواند همچون اهرم قدرتی برای صنعت سلامت جهان به شمار آید، اهرم قدرتی که علاوه بر کاهش فشارهای هزینه‌ای در چرخه درمان، همچنین با بازگرداندن تجهیزات احیاء و نوسازی شده به صنعت سلامت، جلوی مصرف بیش از حد مواد اولیه را نیز بگیرد.

کشورهای پیشرفته به ویژه در حوزه تجهیزات پزشکی پس از بررسی تمام جوانب صنعت ریفربیش، به این نتیجه رسیدند که بحث ورود به حوزه احیاء و بازیابی میتواند یک انقلاب واقعی در صنعت سلامت جهان به وجود آورد.

این صنعت میتواند یک مسیر تسهیل کننده برای تجهیز تمام مراکز درمانی به ویژه مراکز درمانی در مناطق محروم جهان باشد. زیرا بازگشت تجهیزات پزشکی احیاء و بازیابی شده با کیفیت کارخانه‌ای و هزینه بسیار پایین میتواند یک راه چاره اساسی برای کشورهایی باشد که از قدرت مالی کمی جهت تامین تجهیزات پزشکی برخوردار هستند.

کشورهایی همچون آلمان و آمریکا که خود از تولیدکنندگان بسیار بزرگ تجهیزات پزشکی بوده و بخش بزرگی از بازارهای جهانی را در این حوزه در اختیار دارند، با توجه به ارزش حوزه نوسازی تجهیزات اسقاطی و سودآوری شگرف آن برای حوزه سلامت، جز نخستین کشورهایی هستند که به صنعت احیا و بازیابی روی آورده و امروزه توانسته‌اند در این حوزه نیز قدم‌های بسیار بزرگی برای بهداشت و سلامت جهانی بردارند.

این مسئله نشان از اهمیت بالای صنعت ریفربیش در جهان دارد و حال شرکت دانش‌بنیان ویتا نیز با اذعان به اهمیت این صنعت استراتژیک، به عنوان یک پیش‌قدم در این حوزه ورود کرده و سعی دارد تا با بهره‌وری از تیم بسیار قدرتمند خود این صنعت را در حوزه خاورمیانه ترویج کرده و ایران را از منافع اقتصادی، زیست محیطی، اجتماعی و بهداشتی احیاء و بازیابی تجهیزات بهره‌مند سازد.

در این مسیر ویتا در نظر دارد تا با بهره‌مندی از نخبگان کشور و منابع موجود در داخل، بتواند در مسیر توسعه صنعت احیاء و بازیابی تجهیزات پزشکی در کشور قدم بردارد.

 

۲۹بهمن ۱۴۰۲

بازدید روسای دانشگاه

بازدید روسای دانشگاه

بازدید روسای دانشگاه چابهار و شوشتر از پلتفرم نوآوری ویتا برای مشاهده روند اجرایی پروژه‌های مراکز درمانی

در این دو بازدید روسای دانشگاه چابهار و شوشتر ضمن بازدید از روند اجرایی عملیات بازیابی تجهیزات پزشکی در کشور، با قدردانی از زحمات پرسنل ویتا در جهت ارائه خدمات با کیفیت عالی و هزینه به صرفه برای مراکز درمانی، توسعه صنعت احیا و بازیابی (تعمیرات اساسی) را مسیری روشن برای آینده صنعت سلامت کشور دانستند.

در این بازدیدها ارزش کار پلتفرم نوآوری ویتا به عنوان بنیانگذار تعمیرات اساسی و بازیابی در کشور بسیار حائز اهمیت دانسته شد.

بازدیدکنندگان با اذعان به کار بسیار به‌صرفه و فنی ویتا در چرخه سلامت، قول به مساعدت و همکاری با این شرکت دادند.

مدیرعامل ویتا نیز آمادگی خود را برای ارائه خدمات با هزینه حداقلی و بالاترین کیفیت ممکن به تمامی مراکز درمانی در سراسر کشور به ویژه در مناطق محروم اعلام کرد.

دکتر محمدمعید ملک‌زاد در این بازدیدها ضمن اشاره به برخی ناملایمتی های موجود بر سر راه این صنعت از تمامی مراکز درمانی و دانشگاه‌های علوم پزشکی کشور خواست تا برای مقابله با هزینه‌های اضافی، کارآفرینی و بهبود خدمات درمان در کشور با ویتا همکاری نمایند.

ایشان همچنین تاکید کردند ما در ویتا آماده ارائه هرگونه خدمات به هر گوشه از سرزمین ایران با بهترین شرایط هستیم. مرکاز و سازمان‌ها برای دریافت این خدمات تنها کافی است تا با همکاران ما تماس گرفته، ضمن دریافت مشاوره رایگان نسبت به تعمیرات اساسی تجهیزات خود به ویژ] تجهیزات سرمایه‌ای اقدام نمایند.

پرسنل بخش توسعه بازار ویتا آماده ارائه مشاوره در حوزه خرید دستگاه، فروش دستگاه اسقاطی با بالاترین قیمت و تعمیرات اساسی تجهیزات با گارانتی و خدمات هستند.

با توجه به اینکه خدمات ویتا در هیچ مرکز دیگری به صورت قانونی و با حداقل قیمت برای مراکز ارائه نمی‌شود، باید مسئولان تجهیزات پزشکی ارزش این خدمات را دانسته و جهت دریافت آن در اسرع وقت با همکاران ما در تماس باشند.

در نظر داشته باشید ارائه خدمات مربوط به تعمیرات اساسی همراه با گارانتی و مجوز اداره کل تجهیزات پزشکی تنها مسیر مطمئن برای احیای مجدد تجهیزات اسقاطی است و لذا شما باید خدمات خود را از مراکزی بخواهید که حداقل این دو امتیاز را داشته باشند.

۰۲۱۶۶۸۱۲۰۷۴

میهمانان نیز در این بازدید ضمن اظهار شگفتی و خوشحالی از ایجاد چنین مجموعه عظیم با خدمات بی‌نظیر در ایران آمادگی خود را نسبت به هرگونه همکاری و نیز استفاده از خدمات ویتا اعلام کردند.

۹بهمن ۱۴۰۲

اهدای لوح تقدیر برای خدمات پلتفرم ویتا

اهدای لوح تقدیر برای خدمات پلتفرم ویتا

اهدای لوح تقدیر برای خدمات پلتفرم ویتا از دانشگاه علوم پزشکی جندی شاپور اهواز توسط جناب آقای دکتر معزی معاونت محترم درمان این دانشگاه

“جناب آقای دکتر محمدمعید ملک‌زاد مدیرعامل محترم شرکت ویتا

رشد و بالندگی روزافزون کشور بالاخص در عرصه سلامت، حاصل تلاش و اخلاص افراد نیکی همچون جنابعالی است”…

لوح تقدیر خدمات شایسته برای ایران
لوح تقدیر خدمات شایسته برای ایران. تقدیر از پلتفرم نوآوری ویتا

شاید این سخن آغازین لوح سپاس گویای هدف ارزشمند ویتا و بی‌تردید عامل رفع تمام خستگی‌های پرسنل ویتا باشد.

وقتی اذعان عزیزان دغدغه‌مند در حوزه سلامت مبنی بر انجام شایسته‌ی وظیفه‌ی ملی خود را دیدیم، آنچه بر ذهنمان خطور کرد، این بود که پس مسیر درست بود.

یک مسیر روشن، پرپیچ و خم، سخت، گاهی شکننده اما درست. اگر شما هم تمایل دارید در این مسیر با ما همگام باشید و از خدمات بی‌نظیر، با کیفیت و با حداقل هزینه ممکن استفاده کنید، حتما با همکاران ما از طریق شماره ۰۲۱۶۶۸۱۲۰۷۴ در تماس باشید.

ما برای ایران جنگیده‌ایم
ما برای ایران جنگیده‌ایم. شرکت دانش‌بنیان ویتا با هدف توسعه پایدار ایران بر روی کار آمد
پلتفرم نوآوری ویتا شایسته تقدیر
تقدیر از ویتا برای مسیر روشنی که مقصدی جز ایران ندارد

ما در کنار هم برای یک هدف می‌جنگیم، برای وطن، برای ایران و برای مردمان آن.

توسعه پایدار و دست‌یابی به اهداف عالیه ملی به ویژه در صنعت سلامت هدفی است که ما در هر قدم از فعالیت و خدمات ویتا به آن اندیشیده‌ایم.

اهدای لوح تقدیر برای خدمات پلتفرم ویتا علاوه بر ارزش بسیار بالا برای این پلتفرم، میتواند مشوقی برای فعالان حوزه سلامت باشد.

فعالانی که میتوانند با ورود در حوزه احیا و بازیابی تجهیزات پزشکی، به توسعه این صنعت کمک کنند.

توسعه صنعت احیاء نیز به نوبه خود بی‌شک یکی از بهینه‌ترین روشها برای کمک به چرخه درمان کشور در جهت صرفه‌جویی اقتصادی و بهبود کیفیت خدمات‌رسانی به مردم بزرگ ایران است.

اگر شما نیز تمایل به استفاده از خدمات احیا و بازیابی تجهیزات پزشکی دارید، همکاران ما در ویتا برای ارائه بهترین خدمات با کمترین هزینه آماده هستند.

۰۲۱۶۶۸۱۲۰۷۴

۸بهمن ۱۴۰۲

آموزش تصویری روند احیای تجهیزات پزشکی تنفسی

آموزش تصویری روند احیای تجهیزات پزشکی تنفسی

آموزش تصویری روند احیای تجهیزات پزشکی تنفسی مانند ونتیلاتور یا ماشین بیهوشی در پلتفرم نوآوری ویتا

در این ویدیوی کوتاه شما یک فرایند کلی از روند اجرای عملیات احیا و بازیابی بر روی تجهیزات پزشکی تنفسی بویژه تجهیزاتی مانند ونتیلاتور را مشاهده خواهید.

ویدیوی حاضر شامل توضیحات کامل سرپرست خط تنفسی پلتفرم ویتا در تشریح روند عملیات بازیابی است.

خط تنفسی از خطوط مهم پلتفرم نوآوری ویتا است که با وجود مهندسان باتجربه و فارغ‌التحصیلان رشته‌های مهندسی توانسته است خدمات مهمی ارائه دهد.
این خط در طی تقریبا ۳سال فعالیت ویتا به عنوان اولین مرکز تخصصی احیا و بازیابی تجهیزات پزشکی در ایران، تجهیزاتی مانند ونتیلاتور و ماشین بیهوشی بسیاری را احیا کرده و به چرخه درمان کشور بازگردانده است.
در این خطوط تجهیزات اسقاطی از سراسر کشور به ویتا منتقل می‌شود.
با بازیابی مجدد و همراه با ضمانت‌نامه معتبر و خدمات پس از احیاء به مراکز درمانی مربوطه ارسال میگردد.
اگر علاقمند هستید از خدمات بازیابی تجهیزات پزشکی با بالاترین کیفیت و حداقل هزینه و کمترین زمان بهره‌مند شوید، حتما با همکاران ما تماس حاصل کنید.
۰۲۱۶۶۸۱۲۰۷۴