گام مهم ویتا با همکاری بنیاد علوی در مسیر محرومیت‌زدایی

  • خانه
  • وبلاگ
  • گام مهم ویتا با همکاری بنیاد علوی در مسیر محرومیت‌زدایی
۲آذر ۱۴۰۲

گام مهم ویتا با همکاری بنیاد علوی در مسیر محرومیت‌زدایی

گام مهم ویتا با همکاری بنیاد علوی در مسیر محرومیت‌زدایی با انعقاد قرارداد پیاده‌سازی الگوی احیاء، ریفربیش و تامین تجهیزات پزشکی در مراکز درمانی و بیمارستان‌های کم‌برخوردار کشور

بنیاد علوی را با عنوان بازوی محرومیت‌زدایی بنیاد مستضعفان در کشور می‌شناسیم و پلتفرم نوآوری ویتا نیز عنوان اولین مرکز تخصصی احیا  تعمیرات اساسی تجهیزات پزشکی را در ایران یدک می‌کشد.

انجام صدها طرح سازندگی و محرومیت‌زدایی در زمینه‌های فرهنگی، آموزشی، اجتماعی و حوزه سلامت تنها بخشی از اقدامات بنیاد علوی است.

طرح‌هایی که هر کدام توانسته یک گام بزرگ در مسیر آبادانی و سازندگی ایران باشد.

بازگرداندن صدها تجهیز پزشکی اسقاطی به چرخه سلامت، ایجاد فرهنگ استفاده از تجهیزات احیاء شده و آموزش نخبگان داخلی در حوزه تکنولوژی روز تجهیزات پزشکی نیز از فعالیت‌های عمده ویتا است.

بی‌تردید هم‌مسیر شدن در این طرح‌ها بی‌تردید یکی از بهترین و روشنترین مسیرها برای محرومیت‌زدایی در کشور و ایجاد شرایط بهتر زندگی برای مردمان غیور خاک ایران است.

فرصت گسترش صنعت احیاء و بازیابی تجهیزات پزشکی در مناطق محروم

چالش عدم توانایی مراکز درمانی در مناطق کم‌برخوردار برای تامین تجهیزات پزشکی با هزینه بالا، یکی از معضلات بزرگ مردم این مناطق در دسترسی به تجهیزات پزشکی با کیفیت است.

چالشی که متاسفانه هر ساله جان بسیاری از هم‌وطنان ما در مناطق محروم را با تهدید روبرو می‌سازد، حال باید راه‌حلی باشد تا بتوان با هزینه پایین و کیفیت بالا امکان دسترسی به تجهیزات پزشکی را برای مردمان این منطقه فراهم آورد.

لذا ما در ویتا کوشیدیم تا با رویکردی متفاوت وارد حیطه سلامت شده و با اجرای صنعت احیاء و بازیابی تجهیزات پزشکی بتوانیم تجهیزات با کیفیت بالای پزشکی و هزینه حداقلی برای تجهیز مراکز درمانی محروم در کشور تامین کنیم.

با گسترش این صنعت در کشور امکان دسترسی کم‌هزینه به دستگاه‌های پزشکی با کیفیت جهانی و ارائه خدمات و گارانتی میسر خواهد بود.

ویتا آماده همکاری با مراکز خیریه در حوزه سلامت

در واقع این گام مهم ویتا با همکاری بنیاد علوی در محرومیت‌زدایی میتواند آغازگر یک جهاد ملی در تجهیز مراکز درمانی کشور بویژه در مناطق محروم باشد، لذا باید گفت ویتا آمادگی همکاری با تمامی سازمان‌ها یا ارگان‌های خیریه برای کمک به مردم مناطق کم‌برخودار را دارد، لذا در صورت تمایل تمامی مراکز مربوطه و افراد خیر در این حوزه می‌توانند جهت تعامل بیشتر و همکاری با همکاران ما تماس حاصل نمایند.

شماره تماس: ۰۲۱۷۴۳۹۱۰۱۱

حفظ منابع موجود، کمک به مراکز درمانی، کاهش هزینه‌های سلامت، کاهش آثار سوء اجتماعی ناشی از کمبود تجهیزات پزشکی و بهبود کیفیت خدمات‌رسانی در مراکز درمانی از اهداف مهم ویستا تجهیز احیاء در پیاده‌سازی صنعت ریفربیش یا بازچرخانی دستگاه‌های پزشکی در کشور است.

البته باید اشاره کرد که ویتا خدمات خود را در تمامی استان‌های کشور ارائه میدهد و اگر تجهیزات پزشکی شما همچون ونتیلاتور، ماشین بیهوشی، رادیولوژی، پمپ، سونوگرافی و… نیاز به تعمیرات اساسی و بازیابی با حداقل هزینه دارد میتوانید با کارشناسان ما در مرکز تماس بگیرید تا در اولین فرصت خدمات مورد نیاز شما را ارائه دهند.

جهت مشاوره رایگان تماس بگیرید ۰۲۱۶۶۸۱۲۰۷۴

ویتا در مسیر همکاری با بنیاد علوی در مناطق کم‌برخوردار کشور

 اقدام بنیاد علوی در مسیر محرومیت‌زدایی با انعقاد قرارداد با ویتا
اقدام بنیاد علوی در مسیر محرومیت‌زدایی با انعقاد قرارداد همکاری با ویتا

شرکت ویستا تجهیز احیاء به عنوان یک شرکت دانش‌بنیان و عضو پارک فناوری شریف که رسالت خود را خدمت به جامعه سلامت کشور و هدف خود را دسترسی حداکثری مردمان کشورمان بویژه در مناطق محروم و کم‌برخوردار همچون سیستان و بلوچستان، ایلام و سایر استان‌های کم‌برخوردار به تجهیزات پزشکی قرار داده است، با انعقاد قرارداد همکاری با بنیاد علوی قصد دارد تا هرچه بیشتر و بهتر در مسیر خدمت‌رسانی و انجام رسالت خود گام بردارد.

باید گفت حیات مجدد به انسان‌ها با صنعت تعمیرات اساسی و بازیابی، جلوگیری از هدر رفت منابع کشور اهداف اصلی ویتا در انعقاد قرارداد با بنیاد علوی بوده است.

 گام مهم ویتا با همکاری بنیاد علوی در مسیر محرومیت‌زدایی در واقع یک حرکت بزرگ برای پیشبرد اهداف ملی بنیاد علوی با مساعدت پلتفرم ویتا است که میتواند افقی روشن در صنعت سلامت ایران به ویژه در مناطق محروم باشد.

ضرورت ایجاد صنعت احیای تجهیزات پزشکی

وجود تجهیزات اسقاطی زیاد در مراکز درمانی، استفاده از نیروهای نخبه داخلی،افزایش دانش فنی در حوزه بازیابی و تعمیرات اساسی تجهیزات پزشکی به ویژه تجهیزات سرمایه‌ای همچون سی‌تی‌اسکن، ونتیلاتور، سی‌آرم و سایر تجهیزات، از زمینه‌های اصلی شکل‌گیری ایده ریفربیش توسط بنیانگذاران شرکت ویتا و نیز گسترش چشم‌گیر استفاده از خدمات این شرکت در طول ۳ سال فعالیت آن بوده است.

شرکت ویستا تجهیز احیاء در طی همکاری با بنیاد علوی پس از انتخاب منطقه، نیازسنجی، شناسایی تجهیزات اسقاطی و مذاکره با مراکز به جمع‌آوری تجهیزات اسقاطی از هر منطقه اقدام کرده و پس از طی مراحل لازم جهت ورود دستگاه به مجموعه، عملیات احیا بر روی دستگاه‌ها را انجام داده و پس از پایان عملیات فنی تجهیزات را به صورت کاملا بازیابی و نوسازی‌شده، با گارانتی و خدمات پس از احیاء به مراکز مربوطه تحویل خواهد داد.

 

 

 

 

 

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.