سمینار تحول نوآورانه در ارتقاء بازدهی تجهیزات پزشکی در بیمارستان

  • خانه
  • وبلاگ
  • سمینار تحول نوآورانه در ارتقاء بازدهی تجهیزات پزشکی در بیمارستان
۱۱دی ۱۴۰۲

سمینار تحول نوآورانه در ارتقاء بازدهی تجهیزات پزشکی در بیمارستان

سمینار تحول نوآورانه در ارتقاء بازدهی تجهیزات پزشکی در بیمارستان به میزبانی شرکت ویستا تجهیز احیاء (پلتفرم نوآوری ویتا) با رویکرد آموزشی برای ایجاد نگرش نو در صنعت تجهیزات برگزار می‌شود.

این سمینار با هدف افزایش دانش مدیریت تجهیزات پزشکی در بیمارستان برای علاقمندان بویژه کارشناسان، مسئولان و مدیران تجهیزات پزشکی کشور برگزار خواهد شد.

برنامه‌ریزی برای برگزاری با کیفیت این سمینار و استفاده حداکثری افراد علاقمند با جدیت تمام توسط پرسنل شرکت ویستا تجهیز احیاء در حال انجام است تا این رویداد مهم و تاثیرگذار در حوزه صنعت تجهیزات پزشکی در ایران به نحو احسن برگزار شود.

فرصت آموزشی ایجاد شده در این سمینار برای بهره‌مندی تمامی فعالان حوزه تجهیزات پزشکی در سرتاسر ایران است، تا ویتا بازهم در اقدامی مهم در حوزه آموزش برای صنعت سلامت کشور قدم بردارد.

سهمیه نفرات برای مراکز، کارگاه آموزشی کم‌نظیر، اعطای گواهی، پذیرایی کامل و تامین آسایش شرکت‌کنندگان از جمله اقداماتی است که مدیریت پلتفرم نوآوری ویتا بر روی آن تاکید دارد.

دانشگاه شریف و شرکت ویتا

سمینار تحول نوآورانه در ارتقاء بازدهی تجهیزات پزشکی در بیمارستان قرار است در روزهای ۲۰ و ۲۱ دی ماه سال ۱۴۰۲ برگزار گردد.

محل برگزاری روز اول رویداد در دانشگاه صنعتی شریف و روز دوم آن در خود شرکت ویستا تجهیز احیاء خواهد بود.

گواهی اعطایی به شرکت‌کنندگان گواهی شرکت ویتا به عنوان اولین مرکز تخصصی احیای تجهیزات پزشکی، عضو پارک فناوری شریف و همچنین به عنوان شرکت ثبت شده در imed  از ارزش بالایی برای حاضران و فعالان حوزه تجهیزات پزشکی برخوردار است.

هدف اصلی برگزاری این سمینار رویکرد آموزش و ارقتای دانش مدیریت در حوزه تجهیزات پزشکی در تمام ایران است. لذا برنامه‌های این رویداد کاملا آموزشی و البته کارگاه محور است، به گونه‌ای که در هر دو روز سمینار کارگاه‌های عملی برای شرکت‌کنندگان در نظر گرفته شده است.

سمینار سراسری

سمینار دو روزه ویتا به عنوان یک سمینار بسیار ویژه در صنعت تجهیزات پزشکی در نظر گرفته شده و تیم اجرایی این سمینار تمام تلاش خود را به کار گرفته‌اند تا این رویداد با بهترین کیفیت برگزار شود. به لحاظ محتوای ارزشمند آموزشی و بسیار ضروری این سمینار برای فعالان در حوزه تجهیزات، ما در تیم ویتا سعی کرده‌ایم تا اطلاع‌رسانی این سمینار را به تمام کشور داشته باشیم و هر آن کس که تمایل به یادگیری و استفاده بهینه از این فرصت استثنائی را دارد، بتواند با کمترین هزینه و در پروسه‌ای بسیار راحت در این سمینار شرکت نماید.

بویژه توجه به ثبت نام متقاضیان از مناطق کم‌برخوردار کشور از اولویت‌های رویکردی این سمینار بوده است.

ما در تیم ویتا امیدوار هستیم که تمامی مسئولان و مدیران تجهیزات پزشکی با توجه به ارزش بالای آموزشی این سمینار امکان ثبت نام خود و نیروهای تحت مدیریت خود را فراهم آورند.

 

شما نیز جهت استفاده از این فرصت طلایی میتوانید با ما در تماس باشید: ۰۲۱۶۶۸۱۲۰۷۴

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.