دریافت مجوز تعمیرات و بازیابی دستگاه های رادیولوژی ثابت و پرتابل از اداره کل تجهیزات پزشکی (پلتفرم نوآوری ویتا)

  • خانه
  • وبلاگ
  • دریافت مجوز تعمیرات و بازیابی دستگاه های رادیولوژی ثابت و پرتابل از اداره کل تجهیزات پزشکی (پلتفرم نوآوری ویتا)
اولین مرکز احیا و بازیابی با مجوز در ایران
۱۵آبان ۱۴۰۰

“اولین مجوز تعمیرات اساسی رادیولوژی”

اولین مجوز تعمیرات اساسی رادیولوژی پرتابل و ثابت از طرف اداره کل تجهیزات پزشکی کشور صادر شد. این مجوز که با عنوان مجوز تعمیرات و بازیابی رادیولوژی اولین بار در ایران صادر شده است، مربوط به شرکت ویستا تجهیز احیا (ویتا) است که پس از انجام روند اداری و قانونی کسب شده است.

پلتفرم نوآوری ویتا در جهت قانونمندسازی و نیز پیشقدم شدن در زمینه فعالیت های مربوط به احیاء و بازیابی تجهیزات پزشکی، در طول مدت فعالیت خود همواره تلاش کرده است تا مسیرهای قانونی این فعالیت را طی نموده و با تدوین قوانین، دستورالعمل ها و نیز هموار سازی مسیر دریافت مجوزهای مورد نیاز جهت احیاء و ریفربیش، امر احیاء را در کشور راه اندازی نماید.

این پلتفرم با تیم های حرفه ای خود توانسته است در طول فعالیت خود علاوه بر هموار کردن مسیرهای قانونی با تلاش و مشقات بسیار، این مسیر را برای آیندگان هموارتر نموده و راه های قانونی احیاء و بازیابی را در کشور با همکاری نهادهای مرتبط تا حد  بسیار مطلوبی باز نموده است.

خرید رادیولوژی اسقاطی
کسب مجوز تعمیرات اساسی رادیولوژی برای اولین بار در ایران

حال در این مسیر و در ادامه روند اخذ مجوزهای قانونی از سوی موسسات و نهادهای ملی و بین المللی، پلتفرم نوآوری ویتا با طی مسیر بسیار بلند دریافت مجوزها و با تهیه دستورالعمل کامل دستگاه رادیولوژی، توانست مجوز تعمیرات و بازیابی دستگاه های رادیولوژی ثابت و  پرتابل را دریافت نماید.

لازم به ذکر است پلتفرم ویتا سابق بر این مجوز تعمیرات و بازیابی بسیاری از دستگاه های استراتژیک و سرمایه ای در بیمارستانها را نیز از اداره کل تجهیزات پزشکی دریافت نموده است. لیست کامل این مجوزها در بخش مجوزهای فعالیت بر روی همین سایت اعلام شده است.

رفع موانع قانونی، تدوین قوانین مربوط به پروسه احیا، تهیه دستورالعمل جداگانه برای هر یک از تجهیزات پزشکی و بیمارستانی، تدوین مواد قانونی چگونگی خرید تجهیزات پزشکی و… از جمله کارهای انجام شده برای دریافت هر یک از مجوزهای تجهیزات مختلف پزشکی در ویتا است.

برای کسب اطلاعات بیشتر کلیک کنید.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.